سابلیمینال لاغری و تناسب اندام
سابلیمینال لاغری و تناسب اندام


تغییراتی که سابلیمینال لاغری در شما ایجاد میکند:

  • ضمیرناخودآگاه شما را برای وزن ایده آل و تناسب اندام برنامه ریزی میکند
  • در شما میل به خوردن مواد غذایی که باعث کاهش وزن شما میشود را ایجاد میکند
  • میل به ورزش را در شما افزایش میدهد
  • کاهش میل شما به مواد غذایی ناسالم
  • کمک به هرگونه رژیم لاغری سریع


چرا از سابلیمینال لاغری استفاده کنیم؟

شاید بارها و بارها تصمیم گرفته‌اید وزن خود را کم کنید، اما موفق نشده‌اید، یا اگر هم موفق شده‌اید بعد از یک مدت به حالت سابق باز گشته‌اید، کاهش وزن مستقیما با ذهن شما کار دارد .

کنترل و مدیریت هیجانات به شما این قدرت و توانایی را می دهد که بر وسوسه های خوردن و تنبلی در ورزش و تحرک غلبه کنید و موفق شوید .

عوامل زیادی در درون و محیط اطراف ما وجود دارد که می تواند بر نحوه غذا خوردن و همچنین تمایلات غذایی ما تاثیر مستقیم و غیر مستقیم داشته باشد، باید برای لاغری و تناسب اندام در پی راه بهتری باشیم، بهترین راه این است که از ذهن شروع کنیم نه از جسم. رژیم های لاغری به جسم فشار می آورند، و در آخر هم بی نتیجه می مانند.

اگر شما هم در گروه افراد چاق هستید و از چاقی خود رنج می برید، به این دلیل است که ذهن شما برای چاق بودن
برنامه ریزی شده است، و برای اینکه لاغر شوید و به تناسب اندام دلخواه خود برسید باید ذهن ناخودآگاه را دوباره برنامه ریزی کنید.

باید توجه داشت که ضمیر ناخودآگاه در حدود % ۹۰ از واکنش های ذهنی ما را تحت کنترل خود دارد.


سابلیمینال مسیج ها چه نوع فایلی هستند؟

هر سابلیمینال ترکیبی از موسیقی آرامش بخش و صداهای طبیعی است.هنگام گوش کردن، به جز شنیدن موسیقی، چیز دیگری نمی شنوید. اگر با دقت بیشتری گوش دهید، فقط ممکن است زمزمه هایی بشنوید که قابل تشخیص نیستند و یا اینکه هیچ صدایی را غیر از موسیقی نشنوید.


سابلیمینال مسیج چگونه کار می کند؟

سابلیمینال از طریق شناور سازی ذهن ناخودآگاه تان با جملات تاکیدی مثبت کار می کند. در این تکنیک ها، ذهن خودآگاه این پیام‌ها را نمی شنود، درحالیکه ذهن ناخودآگاه می شنود و دستورات را اجرا میکند.بمباران ذهن تان با این جملات تاکیدی پنهان و تکرار فایل های صوتی، بهتان کمک می کند تا الگوهای ذهنی و باورهای محدود کننده تان را حذف کنید.برای مثال به شما کمک میکند تا مثبت تر فکر کنید، زیبایی خود را افزایش دهید، وزن خود را کاهش دهید و به وزن ایده آل برسید، و یا اعتماد به نفس تان افزایش دهید و یا باورهای محدود کننده کسب ثروت را از بین ببرید.

روند تاثیرات سابلیمینال چگونه است؟

وقتی شروع به شنیدن سابلیمینال می کنید متوجه ایجاد تغییرات در ذهن و جسم و باورها و عملکردتان می‌شوید و به تدریج که فایل ها را بیشتر می‌شنوید پذیرش پیامهای سابلیمینال در ضمیر ناخودآگاه و غیر هوشیار افزایش می‌یابد و تاثیرات آن در دنیای اطرافتان عمیقتر و قویتر می شود.مزیتی که فایل های سابلیمینال مسیج نسبت به دیگر روش های برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه دارد، این است که می تواند در هر شرایطی و حتی زمانی که مشغول به کارهای دیگر هستید نیز به این فایل ها گوش داده و کاملا اتوماتیک نتایج دلخواه خود را کسب کنید.

چگونه از سابلیمینال مسیج استفاده کنیم؟

هنگامی که میخواهید به این فایل های صوتی گوش دهید برای تاثیرگذاری سریعتر در حالت آرامش گوش دهید.اما موقع انجام فعالیت های روزانه که نیاز به تمرکز ندارند هم می توانید به این فایل ها گوش دهید.از گوش دادن سابلیمینال موقع رانندگی جدا بپرهیزید. باعث ایجاد حالت خلسه و خواب آلودگی می شود. و خطر آفرین می باشد.

مدت زمان گوش دادن به هر سابلیمینال مسیج چند دقیقه است؟

به طور کلی باید روزانه ۶۰ دقیقه به سابلیمینال گوش بدهید .پیشنهاد راه ارتقا برای استفاده بهینه از سابلیمینال :

  1. صبح بعد از بیدار شدن به مدت ۲۰ دقیقه به فایل گوش دهید.
  2. ظهر یا بعد از ظهر در زمان استراحت به مدت ۲۰ دقیقه به فایل گوش دهید.
  3. قبل از خواب به مدت ۲۰ دقیقه به فایل گوش دهید.

گوش دادن حتما باید از هدفون یا هندزفری استفاده کنیم؟

سابلیمینال ها را می توانید بدون هدفون یا هندزفری گوش دهید ولی برای نتیجه گیری بهتر سعی کنید از هدفون یا هندزفری استفاده کنید.بهتر است که با صدای متعادل به این فایلها گوش دهید، مقدار صدایی که به شما احساس راحتی بدهد نه خیلی بلند و نه خیلی کم.

آیا می توانم همزمان در یک روز به چند سابلیمینال مسیج گوش دهیم؟

بله. میتوانید تا ۳ سابلیمینال مسیج در یک روز گوش دهید، در نظر داشته باشید برای هر سابلیمینال ۱ ساعت در روز وقت نیاز هست و همچنین ذهن برای بازسازی و ایجاد تغییر نیاز به زمان و استراحت دارد.

در چه زمانی نتیجه میگیریم؟

در استفاده از فایل ها صبور باشید و مطمئن باشید که حداقل نتیجه بعداز مدتی بطور نامحسوس مشاهده خواهد شد.از عوض کردن فایل سابلیمینال بطور هیجانی و در مدت زمان کم پرهیز کنید، سابلیمینال برای ایجاد تاثیر در زندگیتان نیاز به زمان دارد، به آن مهلت دهید تا اثر خود را بگذارد، معمولا بین ۱ الی ۲ هفته تاثیرات اولیه‌ از سابلیمینال راه ارتقا را متوجه میشوید، و تا ۴ الی ۶ ماه تاثیرات کامل آن در زندگیتان نمایان میشود.

چه کنیم زودتر نتیجه بگیریم؟

مطمئن باشید تجسم، تصویرسازی و باور مثبت به سابلیمینال روند تغییر را چند برابر می کنه.از قدرت ناخودآگاهتون غافل نشید مطمئن باشید نتیجه دلخواهتون رو کسب می کنید.

سابلیمینال روی چه کسانی تاثیر بیشتر دارد؟

تاثیرگذاری فایلهای سابلیمینال روی افراد مختلف متفاوت هست، اما مهمترین عامل تاثیرگذاری فایلها روی افراد انعطاف ذهنی و تفکر و باورهای مثبت هست .هر چه ذهن انعطاف پذیرتری داشته باشید تاثیر فایلها رو زودتر حس می کنید. ذهن باز و آماده پذیرش، کلید تاثیرپذیری هست. فایلهای سابلیمینال روی افرادی که در سنین اولیه جوانی هستند نسبت به افرادی که سن بالاتر و مقاومت ذهنی بیشتری دارند تاثیرگذارتر هستند.سرعت اثربخشی فایلها روی افراد شاد و سرزنده و همچنین مثبت اندیش که با میل و توجه به فایلها گوش می کنند بیشتر از افراد دیگه هست.

و حرف آخر

حتما با حس خوب، باور مثبت و بدون شک و تردید به سابلیمینال گوش بدید و به طور مستمر هر روز به سابلیمینال مورد نظرتون با حس خوب و مثبت گوش بدید و مطمئن باشید با کمی صبوری به نتایج شگفت انگیزی میرسید.برای گرفتن جواب عجله نکنید و مرتب خودتون رو چک نکنید و به خودتون استرس وارد نکنید، به امورات روزمره ی خودتون برسید، و فقط هر روز سابلیمینال را گوش کنید و موقع گوش دادن به سابلیمینال تصورات مثبت داشته باشید و شکرگزار باشید، با این تکنیک خیلی سریعتر به نتیجه میرسید

فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

laqarikaheshevazn_1599786629_42731_3436_1340.zip30.88 MB
پرداخت و دانلود محصول
بررسی اعتبار کد دریافت کد تخفیف
مبلغ قابل پرداخت : 12,000 تومان پرداخت از طریق درگاه
انتقال به صفحه پرداخت