سابلیمینال پاکسازی و زیبایی پوست
سابلیمینال پاکسازی و زیبایی پوست

سابلیمینال پاکسازی و زیبایی پوست؛ درمان راحت و بی دردسر مشکلات پوستی

اگر ذهنیتی از سابلیمینال و امکان بهره گیری از آن برای تأثیرگذاری در ناخودآگاه جهت رسیدن به پوستی زیبا و جذاب ندارید، باید بدانید که سابلیمینال پاکسازی و زیبایی پوست فایل صوتی است که با تأثیرگذاری مستقیم در این بخش از ذهن، باعث تغییرات چشمگیر و قابل توجهی روی پوست شما میشود.

سابلیمینالها برای حوزه های دیگری مثل تقویت و بهبود روابط یا مهارتهای اجتماعی، ورزش، جذب افراد، درمان بیماری و دیگر مشکلات به کرات مورداستفاده قرار میگیرند.

سابلیمینال دقیقا چه کاری برای شما انجام می دهد؟

سابلیمینالها درواقع سیگنالهایی هستند که روی ضمیر ناخودآگاه تأثیر میگذارند و طبق یک تعریف کلی میتوان آنها را یک «اثر تلقین کننده» بر روی این بخش از ذهن دانست. ذهن، به جز حواس پنجگانه از طریق ناخودآگاه نیز اطلاعات مورد نیازش را جمع
آوری میکند. دریافت اطلاعات از این بخش را پیام های سابلیمینال میدانند و در تعریفی دیگر به آن پیامهای پنهانی نیز گفته میشود.

همین پیامهای پنهان به سادگی میتوانند ذهنیت شما را تغییر داده و روی حالات درونی و بیرونیتان تأثیر بگذارند. این مقوله همیشه با جنبه تغییر نگرش درون برای تغییر زندگی بیرون توسط پزشکان و متخصصان روانشناسی بیان میشود.

ازاینرو، بسیار جالب است که بتوانیم برای خلاص شدن از شر مشکلات پوستی مختلف به سراغ سابلیمینال پاکسازی و زیبایی پوست بدون نیاز به وسایل و ابزار خاص یا حتی صرف هزینه های مختلف برویم. سابلیمینال پاکسازی و زیبایی پوست به شما کمک میکند تا پوستی یکدست داشته باشید و از شر مشکلات دیگر که ممکن است در آینده زیباییتان را تحت تأثیر قرار دهند دوریکنید؛ اما چطور؟

سابلیمینال چگونه بر روی پوست و زیبایی شما تأثیر می گذارد؟

همانطور که اشاره کردیم قدرت ذهن و بخش ناخودآگاه مغز درواقع 09درصد از فرآیندها و جهت دهی های زندگی ما را مدیریت میکند. در حقیقت بسیاری از مشکلات و ناکامی های ما از افکار و عقاید منفی موجود در این بخش از ذهن نشاءت میگیرند که خود باعث ایجاد مشکلات جسمی مثل پوست سرشار از جوش و یا لک میشوند. به جز خوراکیها و عوامل محیطی، روحیه نیز در زیبا شدن پوست مؤثر خواهد بود.

به واسطه سابلیمینال پاکسازی و زیبایی پوست میتوان روی این بخش تأثیر گذاشت و کاری کرد تا بهواسطه جملات تأکیدی ذهنیت خود را تغییر داده و آن را مثل یک بخش هوشمند برنامه ریزی کنید. وقتی به کمک سابلیمینال پاکسازی و زیبایی پوست این عمل را انجام دهید بسیاری از خواسته های شما رنگ واقعیت پیداکرده و میتوانید ظاهری زیبا برای خود به ارمغان بیاورید.

در این بخش به کمک سابلیمینال پاکسازی و زیبایی پوست میتوان پیامها را به شکل پردازش شده ولی با تأثیرگذاری پنهان وارد بخش ناخودآگاه ذهن کرد. پیامهای سابلیمینال پاکسازی و زیبایی پوست به شکل کارشناسی شده به کمک موسیقی و روانشناسان
خبره در این حوزه گرد آوری و تنظیم میشوند.

در نهایت بعد از استفاده مدام سابلیمینال پاکسازی و زیبایی پوست، ضمیر ناخودآگاه این پیامها را دریافت کرده و روی مدیریت جسم و روانمان تأثیر میگذارد. درواقع مثل این است که بگوییم: یک تفکر و باور هضم شده را در این بخش اعجاب انگیز روان قرار میدهیم.

فواید سابلیمینال پاک سازی و زیبایی پوست چیست؟

فواید سابلیمینال در این رابطه، شامل:

 • به دست آوردن پوستی صاف و لطیف و سالم
 • به دست آوردن پوستی شفاف و روشن و درخشان
 • ایجاد پوستی شاداب و پرانرژی
 • پاکسازی پوست
 • برطرف شدن بیماری های پوستی
 • برطرف شدن کک ومک پوست
 • برطرف شدن التهابات پوستی
 • برطرف شدن لک ها و جوش ها
 • برطرف شدن چروک های پوست
 • برطرف شدن آثار قبلی بجای مانده از لک و جوش ها
 • برطرف شدن عواملی که باعث خرابی پوست می شوند.

به نظر شما جالب نیست؟

تأثیرگذاری سابلیمینال بر روی پوست ها متفاوت است.

یکی از مهمترین نکاتی که در مورد تأثیرگذاری سابلیمینال پاکسازی و زیبایی پوست وجود دارد این است که دریافت نتیجه بلندمدت ممکن است در افراد مختلف متفاوت باشد. مثلا در حوزه شفافسازی و رفع لکهای پوستی یا روشنتر شدن آن، سابلیمینال با کمک امواج ذهنی آلفا نورونهای جدیدی در مغز فعال میکند که روی رنگدانه های پوست اثر میگذارد.

ملانینهایی که در یک بخش از صورت تجمع میکنند، باعث ایجاد رنگ بیشتر در آن نقطه میشوند و این عامل مهمی برای تیره شدن یک بخش صورت یا بدن نسبت به کل آن است. تشکیل این نورونها به کمک سابلیمینال پاکسازی و زیبایی پوست، در بدن افراد متفاوت است چراکه قدرت آنها میبایست از قدرت و بزرگی نورونهای قبلی مرتبط باپوست وسیعتر باشد. بعد از وسیعتر شدن و بزرگتر شدن این نورونهاست که شما میتوانید تغییرات را شاهد باشید. پس، خود را با شخص دیگری که از سابلیمینال پاکسازی و زیبایی پوست استفاده میکند مقایسه نکنید.

آیا تأثیر سابلیمینال پاک سازی و زیبایی پوست دائمی است؟

همانطور که در بخش قبلی اشاره شد سابلیمینال پاکسازی و زیبایی پوست با کمک نورونهای قویتر از نورونهای قبلی انجام میشود. بنابراین وقتی آنها اصطلاحا جای پای محکمی در بخش ناخودآگاه ذهن ما داشته باشند و بتوانند روی بدن و کلیت آن تأثیر
بگذارند پس در آنجا همیشگی خواهند بود.

استفاده از این روش زمانبر در نهایت بعد از چند ماه ( 4الی 6ماه) نتایج خود را نشان خواهد داد.

این روش که در مقایسه با روشهای پرخطر برای رسیدن به زیبایی و شادابی پوست ممکن است زیان آفرین باشند حتی بی خطر و مقرون به صرفه نیز هست. شما تنها ملزم هستید که هرروز یک ساعت از وقت خود را به سابلیمینال پاکسازی و زیبایی پوست اختصاص دهید و با هندزفری به محتوای آن گوش دهید. بعد از گذشت زمان تغییرات را مشاهده خواهید کرد. بسیاری از مشکلات پوستی که به آنها اشاره کردیم به این موضوع وابسته هستند و ممکن است در اثر گذشت زمان حالت فرسایشی به خود بگیرند. پس چندان جای تعجب نیست که برای درمان بسیاری از آنها حتی محصولات شیمیایی هم جوابگو نباشند.

فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

paksazizibayipust_1599785326_42730_3436_1074.zip3.97 MB
پرداخت و دانلود محصول
بررسی اعتبار کد دریافت کد تخفیف
مبلغ قابل پرداخت : 12,000 تومان پرداخت از طریق درگاه
انتقال به صفحه پرداخت