پکیج کتابهای گنج یابی(3)
پکیج کتابهای گنج یابی(3)


مجموعه کامل کتاب های گنج یابی سری سوم


مجموعه کامل کتاب های گنج یابی- این مجموعه شامل کتابهای زیر است

  • کتاب گنج نامه و اسرار نسخه ها

کتاب گنج نامه و اسرار نسخه ها : یکی از موارد جالب این کتاب اینکه در عین حال که با تاریخ گذشتگان آشنا میشید کامل در مورد اینکه چگونه و چرا گنج و اموال رو در دفینه ها قرار میدادند توضیح داده است ، که کمک خیلی زیاده به شما میکنه .

قیمت: 3000 تومان


  • کتاب علائم و نشان در کوه و صخره و جن

کتاب علایم و نشان در کوه ها و صخره و جن این مجموعه قسمت دوم علایم باستان شناسی است که در اختیار شما دوستان عزیز قرار داده شده است همانطور که میدانید پدران ما برای حفظ اشیا و سرمایه های خود از این آثار و علایم به عنوان مکانی امن جهت مخفی سازی اموال خود استفاده می کردند. امروزه برای ما معمایی بزرگ و غیر قابل حدس می باشد که معانی آنها از این نمادها چیست و چه چیزهایی از ما می خواهند. ولی خوشبختانه با پیشرفت علم تاریخ شناسی این اسرار با همت کارشناسان باستان شناس عزیز رمزگشایی شده و اکنون در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است

قیمت: 6900 تومان


  • کتاب نشانه های دفینه و گنج

کتاب نشانه های دفینه و گنج انواع نشانه های دفینه علائم و نشانه های محل دفینه نشانه های وجود گنج نشانه های اثبات وجود گنج و وجود طلا معرفی نشانه ها همراه با عکس کامل ترین مجموعه نشانه ها انواع نشانه های دفینه

قیمت: 2800 تومان


  • کتاب گنج باستان شناخت شیوه های گنج یابی و دفینه با تصاویر

کتاب گنج باستان شناخت شیوه های گنج یابی و دفینه با تصاویر کتاب گنج باستان مطلب و تصاویر مستدل و جمع آوری شده در مورد دفینه و اماکن باستانی و شیوه های شناخت گنج و دفینه یابی می باشد. این اطلاعات با ارزش و کمیاب، مجموعه مطالعات تجربی و نیز استخراج از کتابهای نایاب و کارشناسان باستان شناسی است که به صورت مدون گردآوری شده تا موجب تسهیل دسترسی علاقمندان به آن شود. کتاب گنج باستان در 69 صفحه شامل توضیحاتی در خصوص بعضی آثار و علائم گنج و دفینه در ایران می باشد و سعی شده در مورد مهمترین و بیشترین آثار موجود در ایران توضیح داده شود.

قیمت: 5000 تومان


  • کتاب راهنمای کاربردی گنج یابی حرفه ای

کتاب راهنمای کاربردی گنج یابی حرفه ای جمع آوری شده توسط شرکت فلز یاب برتردر قالب pdf و ۴۳ صفحه می باشد. برخی از موضوعات کتاب شامل تاریخچه و مبانی علمی دفینه یابی اصول و مبانی گمانه زنی های باستان شناسی اصول کار با ردیاب های آولگی اصول کار با دستگاه های فلز یاب و .. می باشد. لینک دانلود این کتاب قابل استفاده در موبایل و کامپیوتر در سایت پویافایل برای شما عزیزان قرار داده شده است.

قیمت 3000 تومان


  • کتاب اسرار نظامی باستان-نمادها و نشانه ها

کتاب اسرار نظامی باستان یک مجموعه کامل از انواع نمادها و علائم دفینه میباشد. همچنین این کتاب به معرفی کامل ساختار قبور باستانی هم میپردازد.

هر دفینه ای یک یا چندین نماد و نشانه دارد و به ندرت دفینه ای پیدا میشود که بدون نماد باشد. کار رمزگشایی این نمادهای دفینه کار هرکسی نبوده و نیاز به علم نمادشناسی دارد. اگر شما یک نماد شناس باشید به راحتی میتوانید این رموز را کشف کرده و به نتایج دلخواه برسید. این کتاب برای یادگیری دانش نمادهای دفینه بسیار مناسب میباشد.

توضیح نمادها و علائم دفینه ها همراه با تصاویر با کیفیت

قیمت: 6000 تومان


  • درب های سنگی و ساروجی

درب های سنگی و ساروجی از آنجایی که سوالات زیادی در مورد دفینه و اماکن باستانی در بین کاوشگران وجود دارد، تصمیم گرفتم اطلاعات به دست آورده خود در مورد دربهای سنگی و ساروجی را هر چند به صورت مختصر، به صورت مجموعه درآورم تا موجب تسهیل دسترسی علاقمندان به آن شود. موردی که بسیاری از کاوشگران عزیز به آن نیاز دارند. گاهی ممکن است فردی در گر از کوه ها و بیابانها با موارد میهمی روبرو شود که قادر به هضم کردن و گنجایش آن در تفکر خود نیست، و یا گاهی اصلا به موضوع آگاه نیست.

قیمت: 3000 تومان


کتاب چشم طلایی-کاملترین کتاب راهنمای گنج و دفینه یابی

کتاب چشم طلایی یکی از بهترین و کاملترین کتابهای باستان شناسی موجود در حال حاظر می باشد. کتاب چشم طلایی در اصل توسط یک نویسنده اهل کشور ترکیه نوشته شده است که توسط استاد فرید باقری به زبان فارسی ترجمه و ویرایش شده است. کتاب چشم طلایی یک کتاب بی نظیر و کمیاب برای باستان شناسان و کارشناسان باستان شناسی می باشد.بوسیله کتاب چشم طلایی اطلاعات و علوم باستان شناسی شما افزایش خواهد یافت و تبدیل به یک باستان شناس واقعی و حرفه ای خواهید شد. کتاب چشم طلایی توضیحات و کارشناسی کامل درباره آثار و علائم و نشانه های باستانی می باشد.

قیمت:8000 تومان


  • کتاب کامل گنج نامه شیخ بهایی

گنج نامه شیخ بهایی کتاب نایاب گنج نامه شیخ بهایی نسخه احمد وزیر گنج نامه چیست؟ گنج نامه کتابهایی بوده است که حاوی مکانهایی است که در آنجا گنجی دفن می باشد. تمام کسانیکه صاحب گنج نامه بوده اند همه دارای علوم غریبه و علوم قدیمی می باشند.

قیمت:7000 تومان


توجه:

دوستان عزیز توجه داشته باشید چنانچه بخواهید این کتابها را به صورت تکی خریداری نمایید حتی با قیمتهای پایین باید حدود 40000 تومان پرداخت کنید حال اینکه سایت ما این مجموعه (شامل 10 کتاب) را با تخفیف بیشتر از 50 درصد به قیمت تنها 20000 تومان برای شما آماده نموده است. امید است که مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

pack-ganjyabi.(1)_1589767653_40563_3436_1409.zip31.00 MB
pack-ganjyabi. (2)_1589767848_40563_3436_1120.zip58.95 MB
pack-ganjyabi(3)_1589768107_40563_3436_1031.zip11.12 MB
پرداخت و دانلود محصول
بررسی اعتبار کد دریافت کد تخفیف
مبلغ قابل پرداخت : 16,000 تومان پرداخت از طریق درگاه
انتقال به صفحه پرداخت