دانلود کتاب تمرینات ورزشی افزایش سایز آلت تناسلی مردان
دانلود کتاب تمرینات ورزشی افزایش سایز آلت تناسلی مردان


کتاب ارون کمر درباره چیست؟؟؟

نام این کتاب Exercising The Penis: How To Make Your Most Prized Organ Bigger, Harder & Healthier (Penis Enlargement) است.

اگر بخواهیم نام کتاب را به فارسی ترجمه کنیم می شود:

ورزش آلت تناسلی مرد: چگونه می توانید با ارزش ترین عضو خود را بزرگتر ، سخت تر و سالم تر کنید (بزرگ شدن آلت تناسلی مرد)

کتاب ارون کمر به چه درد مردان می خورد؟ آیا واقعا تاثیری در سلامت آلت تناسلی دارد؟

کتاب بزرگ کننده الت تناسلی نوشتهارون کمر و چاپ شده در ایالت متحده آمریکا دانشگاه فلوریدای جنوبی. این کتاب بزرگ کننده الت تناسلی با روش هایی که بطور گسترده در اروپا و آمریکااستفاده می شود در نوع خود کم نظیر است . با تمرینات این کتاب بزرگ کننده الت تناسلی می توانید افزایش سایز الت داشته باشید و از الت تناسلی بزرگ لذت ببرید و بتوانید روابط خوبی با شریک جنسی خود داشته باشید.

بزرگ کننده الت تناسلی

تحقیقات متعددی ثابت کرده است که انجام مداوم ورزش های آلت تناسلی باعث بهبود گردش خون و در نتیجه سلامت آلت تناسلی می شود. مکانیسم اثربخشی این روش مستقیما بر روس تحریک بافت های اسفنجی آلت تناسلی مردان می باشد. که در زمان دلخواهشان می توانند افزایش حجم نسبی محسوسی را را داشته باشند.

آیا کتاب ارون کمر فقط صرفا برای افزایش سایز آلت تناسلی طراحی شده است؟

- خیر. علاوه بر بزرگ شدن الت تناسلی این کتاب روشهایی برای درمان زود انزالی و تاخیر در انزال زودرس ارائه می نماید . آیا دوست دارید بزرگترین الت تناسلی را داشته باشید . ایا دوست دارید تاخیر در انزال خود را حداقل به 30 دقیقه برسانید ؟ روش بزرگ کردن الت را در این کتاب یاد بگیرید و زندگی سراسر لذت را برای خود فراهم آورید.

آیا دوست دارید آلت بزرگتر از اندازه طبیعی الت خود داشته باشید؟


ایا به دنبال روش بزرگ کردن الت تناسلی هستید؟
به نظر شما افزایش طول الت تناسلی مهمتر است یا افزایش قطر آلت؟

تصور کنید روشی را در دست داشته باشید که با آن هم بتوانید هم طول آلت تان را افزایش دهید و هم قطر آن را!! و نکته مهم تر اینکه آن روش؛ سالم، بی خطر و بدون عوارض باشد..

تمامی روش های موجود در این کتاب طبیعی و بدون خطر هستند. در واقع این کتاب همانطور که از اسمش پیداست قرار است به سلامت هر چه بیشتر آلت تناسلی آقایان کمک کند. این کتاب پر است از ورزش هایی که با انجام روزانه و حتی هفتگی آنها می توانید تا حد بسیاری چشمگیر و محسوسی اندازه طول و حجم آلت تناسلی خود را بزرگتر و سفت تر کنید


افراد بسیاری از کوتاهی الت رنج می برند. و از دستگاه بزرگ کننده الت استفاده می کنند مانند لارجر باکس ولی این دستگاهها عوارض جانبی دارند . حتی بعضی از افراد برای افزایش سایز الت تناسلی روی به موارد خطرناکی مانند جراحی آلت تناسلی می آورند تا کوچکی الت خود را برطرف کنند.

امیدوارم شما ساده ترین راه و بی خطر ترین راه را انتخاب کنید و در ضمن این راه ارزانترین راه نیز هست.

اگر عضلات یک مرد با ورزش قوی تر و سخت تر می شود ، چرا آلت تناسلی او نمی تواند؟ پاسخ: می تواند. علیرغم اعتقاد عمومی ، بیش از 1.3 میلیون مرد قبلاً حقیقت را آموخته اند: آلت تناسلی مرد مانند سایر عضلات از طریق تمرینات قابل شکل گیری است. برای اولین بار ، این کتاب نشان می دهد که چگونه می توانید: · اندازه آلت تناسلی خود را افزایش دهید.(در یک نظرسنجی از نزدیک به 1000 مرد که سه ماه یا بیشتر آلت تناسلی خود را انجام داده اند ، متوسط افزایش اندازه آن به طول 1 اینچ و 0.5 اینچ در حفره - افزایش حجمی پنجاه درصد افزایش یافته است.) · بازده سخت تر ، قوی تر و طولانی تر - نعوظ های ماندگار (در یک مطالعه ، تمرینات آلت تناسلی مرد به همان اندازه داروهای نعوظ ، قدرت نعوظ را بهبود بخشیده است.) · بر انزال زودرس غلبه کرده و ارگاسم چندگانه دارید. (یک ناحیه لگن قوی که از طریق آلت تناسلی ایجاد شده است باعث می شود تا مردان از انزال خود کنترل کنند.) · ده ها فواید دیگر را تحمل کنید. (یک سیستم عروقی آلت تناسلی سالم و آلت تناسلی می تواند باعث افزایش میل جنسی ، ایجاد ارگاسم قوی تر و موارد دیگر شود.)

فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

tamrinatearonkamer_1586858211_39972_3436_1937.zip24.77 MB
پرداخت و دانلود محصول
بررسی اعتبار کد دریافت کد تخفیف
مبلغ قابل پرداخت : 12,000 تومان پرداخت از طریق درگاه
انتقال به صفحه پرداخت